Daršany OSVICUJÍCÍ SEZENÍ

5. dubna PRAHA

Během sezení obdržíš milující Zdroj Vědomí Umoja. Takto si můžeš krok za krokem vzpomenout na dokonalou harmonii duše. Tvá duše se znovu spojí s veškerou fyzickou matérií zde na zemi a s tvým osobním životním cílem. Tímto způsobem se začneš stále více cítit spojen se sebou samým a se vším kolem tebe.

Tím, že se ocitneš v Božském silovém poli, obdržíš energetické světlo a uzdravující zvuky, čímž jsi přímo zasažen ve svém ryzím jádru. Tím se usazené a nevědomé Vědomí Zdroje dostane na světlo a do pohybu. Božský Zdroj Vědomí zasáhne tvé vlastní Božské Vědomí Zdroje, což způsobí, že začneš pociťovat prostor k životu z podstaty toho, kým ve skutečnosti jsi.

Verlchtende Sessie intro slider
Osvicující Sezení je dvouhodinová cesta vaší duší. To vám přinese možné úspěchy, porozumění a vyléčení.
Verlchtende Sessie intro slider
Verlchtende Sessie uitleg groepssessie
Osvicující Sezení je dvouhodinová cesta vaší duší. To vám přinese možné úspěchy, porozumění a vyléčení.
Verlchtende Sessie uitleg groepssessie
Verlchtende Sessie muziek
Během Osvicujícího Sezení je přirozené meditativní ticho a můžete poslouchat hudbu z různých koutů světa.
Zaregistrujte se nyní !!!
Verlchtende Sessie muziek
Verlchtende Sessie YouTube en pagina
Chcete vědět více? To je možné na této stránce.Nebo se podívejte
na naše video na YouTube, abyste si udělali lepší představu.
Zaregistrujte se nyní !!!
Verlchtende Sessie YouTube en pagina
previous arrow
next arrow

MISE UMOJA

OSVÍTIT MYŠLENKY V HLAVÁCH LIDÍ. PŘIMĚT OČI, ABY VIDĚLY JASNĚ. ZAHŘÁT JIM SRDCE. NECHAT JIM V BŘIŠE POCÍTIT JEJICH ŽIVOTNÍ SÍLU. A NOHY NECHAT SAMOSTATNĚ CHODIT PO TÉTO ZEMI.

Keesjan: “Uzdravení, přeměna, integrace a transcendence se uskutečňují přes Zdroj, Jednotu. Jako člověk ustoupím do pozadí, aby vždy proudící Zdroj vědomí přes mě mohl konat svou práci v celé své jednoduchosti.”

Skupinové sezení probíhá v tichosti bez interakce, vyhledávání kontaktu, s Keesjanem nebo dalšími účastníky. Soustředíš se pouze na sebe. Keesjan vytvoří spojení mezi Zdrojem Vědomí a Vědomím tvé duše a když ležíš na podložce, nacházíš se v nirvikalpa samadhi, jak se tomu v Indii říká. Je to stav bytí, ve kterém neděláš nic jiného, než že ležíš a dáváš průchod tomu, co se objeví. Zdroj Vědomí nezná žádnou logiku, kterou může mysl pochopit, ale pracuje jako inteligence, která tě vede k nevědomím vrstvám onoho Zdroje Vědomí a vynese je na světlo. Během sezení se mohou fyzické potíže zmírnit nebo zmizet, nastartují se přeměny nebo se tvé myšlenkové formy naladí na tvou ryzí podstatu. Také se může stát, že přirozeným způsobem uvolníš tíhu emocí. A věz, že vše, co se přihodí, slouží k rozpomenutí se na tvé autentické já.

Nakonec se vrátí pocit, že je to pro tuto chvíli vše a že si chceš opět sednout na židli. Dej si čas a zůstaň sám se sebou. Až každý dojde do této fáze, ukotví a posílí Keesjan tento Zdroj Vědomí v tobě a rozloučí se.


Image

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

TERMÍNY: - 07. 05. 2020 - 14:00 hodin, 18:00 hodin - 08. 05. 2020 - 10:00 hodin, 14:00 hodin, 18:00 hodin - 09. 05. 2020 - 10:00 hodin, 14.00 hodin, 18.00 hodin - 10. 05. 2020 - 10:00 hodin, 14.00 hodin, 18.00 hodin
MÍSTO KONÁNÍ DŮM TECHNIKY PARDUBICE náměstí Republiky 2686 Pardubice, 530 02 ČESKÁ REPUBLIKA GPS: 50.0372325N, 15.7770422E
UPOZORNĚNÍ PRO VÁS: Vstupenky není běžně možné zakoupit v den a na místě konání Daršanů ~ Osvicujících sezení. Vstupenky lze zabezpečit: – v rámci předprodeje v prodejně KAMALA v Domě techniky Pardubice – distančním zajištěním vstupenky na základě rezervace (on-line, e-mail, telefonicky)
NAŠE INFORMAČNÍ LINKY: Tel.: +420777777732 (Vodafone), +420777777689 (T-Mobile) , v pracovních dnech od 10:00 do 20:00 hodin VSTUPNÉ: 600,- Kč DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ

ON – LINE PŘIHlÁŠKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

ZDE NÁM MŮŽETE ZANECHAT VZKAZ NEBO FORMULOVAT SVÉ PŘÁNÍ

    ORGANIZOVÁNÍ DARŠANŮ~OSVICUJÍCÍCH SEZENÍ KEESJANA VAN DER KLOOSTERA V ČESKÉ REPUBLICE